Strona główna > Inne > Witajcie

Witajcie

Wierzcie lub nie, ale blog ten powstał latem ubiegłego roku (tak tak – w lipcu 2009). Czemu został założony i nie dodałem do tej pory żadnego wpisu? Chyba głównie przez brak motywacji do pisania w momencie pisania pracy magisterskiej, ale również przez brak czystego obrazu, co chciałbym w ten sposób  przekazać.

Skąd nagła zmiana i powrót do idei prowadzenia bloga?

Wydaje mi się, że jestem nieco bardziej doświadczony, i mógłbym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi kilku kwestii związanych bardzo mocno z IT/projektowaniem/programowaniem/analizą.

Górować tutaj będzie wątek związany z bazami danych – głównie Oracle, ale postaram się nie ograniczać jedynie do tego obszaru.

Zadaniem tego bloga jest pewne usystematyzowanie posiadanej przeze mnie wiedzy i zmuszenie (lub raczej zachęcenie) do ciągłych poszukiwań ciekawych wyzwań i problemów. Będę również dążył do uzyskania jak największego profesjonalizmu zarówno w kwestiach tutaj poruszanych (czysto technicznych), jak i w sposobie przekazywania i wyrażania tych informacji i poglądów.

Wish me luck!

Reklamy
Kategorie:Inne
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: